kursy

Języki, których uczymy w roku szkolnym 2019/2020 to:
angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski i polski.

Prowadzimy zajęcia stacjonarne w siedzibie szkoły w Puławach i Opolu Lubelskim, kurs u klientów instytucjonalnych na terenie województwa Lubelskiego i w Warszawie oraz wakacyjne kursy angielskiego i polskiego w Kazimierzu Dolnym.

grafik zajęć
cennik kursów
instrukcja obsługi kursu językowego

 

Zajęcia dla dzieci
Agnieszka Malkin prowadzi program zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Nasze lektorki mają doświadczenie w nauczaniu początkowym zdobyte w Wielkiej Brytanii i Irlandii. 
Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

 • Zajęcia odbywają się w grupach liczących 4-6 albo 7-9 uczestników. Możliwe są też lekcje indywidualne.
 • Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1, C2 + warianty pośrednie).
 • Kurs standardowy to dwa spotkania w tygodniu (2x 90 minut),
  czyli w sumie 90 godzin zegarowych zajęć rozłożonych na dwa semestry.
 • Kurs intensywny to trzy spotkania tygodniowo (3x 90 minut).
 • Wszyscy kursanci mają dostęp do bezpłatnych konsultacji językowych.
 • Oferujemy dodatkowe, bezpłatne konwersacje i okazje do mówienia.
  
Kursy przygotowujące do certyfikatów i matury
Od ponad 20 lat skutecznie przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów, między innymi do:

 • CAE (Cambridge English: Advanced)

 • CPE (Cambrdige English: Proficiency)

 • GMAT Verbal

 • IELTS Academic
 • matury
Kursy dla firm i instytucji, kursy specjalistyczne
Od wielu lat, z dużym powodzeniem, prowadzimy kursy w firmach i instytucjach, w tym specjalistyczne zajęcia tematyczne i biznesowe.
Wśród naszych klientów znaleźli się między innymi: Pollena Uroda-Cussons, Zakłady Azotowe – Puławy, Mostosta, Tate and Lyle, Państwowy Instytut Weterynaryjny, PIAZAP, Urząd Miasta Puławy, Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii, Mercury International, Instytut Nawozów Sztucznych, Mad System, Związek Banków Polskich.
 Więcej informacji tutaj.
Kursy dla wyjeżdżających
Regularnie prowadzimy serie zajęć tematycznych dla grup osób wyjeżdżających za granicę zawodowo (angielski, francuski, włoski lub niemiecki). Skupiamy się na słownictwie i tematyce związanej z profilem grupy – czy będzie to weterynaria, fizjoterapia, farmacja czy architektura. Oferujemy też zawodowo profilowane zajęcia indywidualne.
Angielski i polski w Kazimierzu Dolnym
Kazimierz Dolny z racji swoich tradycji artystycznych i walorów przyrodniczych jest idealnym miejscem do nauki języków. Z dala od zgiełku dużych miast nasi studenci mogą intensywnie poznawać język żyjąc atmosferą małego miasteczka. Uzupełnieniem zajęć językowych są liczne wystawy, koncerty i wykłady odbywające się w Kazimierzu. Uczymy angielskiego i polskiego metodą komunikacyjną. Kładziemy nacisk na umiejętność posługiwania się językiem w praktycznych sytuacjach życiowych.
Z drugiej strony chcielibyśmy żeby nasi słuchacze mieli możliwość zapoznania się z literaturą, filmem i sztuką. W trakcie trwania kursu przewidziane są wykłady i zajęcia na temat kultury polskiej w językach polskim i angielskim, oraz z obszaru kultury anglojęzycznej – po angielsku.