kadra

Agnieszka
Jest świetną lektorką; chłonną wiedzy i nieustannie uczącą się. Znakomicie dogaduje się ze zdecydowaną większością grup. Podobno niektórzy się jej boją; w sumie, może to nie jest takie niepożądane.

angielski

Aga
Niewyczerpane źródło cierpliwości i wyrozumiałości. Działa metodycznie, planuje strategicznie i robi to z wielkim wdziękiem. Uczy dzieci.

angielski

Sławek
Metodyczny, zawsze znakomicie przygotowany profesjonalista. Jego specjalnością nie jest IT, ale wszyscy wiedzą, że jest to wielkim atutem.

angielski

Aleksander
Pilotuje nasz program specjalistycznych kursów dla klientów korporacyjnych w Warszawie.

angielski, niemiecki

  

Małgosia
Prowadzi zajęcia w sposób bezstresowy z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Przekazuje wiedzę i umiejętności w sposób łatwo przyswajalny. Postęp uczniów sprawiają jej ogromną satysfakcję!

angielski

 

Kasia
Skrupulatnie przygotowana, z talentem do wychodzenia poza ramowy plan zajęć kiedy tylko jest to z pożytkiem dla uczniów.

angielsk

Marta
Entuzjastyczna, żywiołowa, spontaniczna, systematyczna, skrupulatna, ciekawa, życzliwa, dociekliwa. Jak ona to łączy?

angielski

 

  Ela

Hiszpański temprament głeboko ukryty za słowiańska fasadą. Zajęcia z Isabel to kontakt z żywym, prawdziwym hiszpańskim. Bezcenne.

hiszpański

Sławek
Dba o utrzymanie wizerunku szkoły jako miejsca gdzie z nauką języków idzie w parze otwartość na inne kultury, ludzi i cywilizacje. Jednym słowem: sprawia, że do pakietu językowego zawsze dołączamy pewną ilość kapitału kulturowego.

angielski, włoski 

Katarzyna
Uczy mówić obcokrajowców po polsku, zapoznaje ich z naszą kulturą, obyczajami i tradycją. Uwielbia ten moment, kiedy uczniowie czują radość z własnych osiągnięć i zaczynają myśleć, że początkowo niemożliwe staje się możliwe.

polski

Agnieszka
Pracowita, zaangażowana (czasami za bardzo), systematyczna i wyrozumiała. Jednym słowem świetna lektorka.

angielski

 

Orlando
Nie mając wielu chętnych do nauki portugalskiego Orlando uczy angielskiego i robi to bardzo dobrze; jeśli jego studenci będą tak mówić po angielsku jak on po polsku, to będzie świetnie.

portugalski, angielski